Rodina milovnic kabelek

Jsme RODINA! Jsme tvá rodina z Ostravy! Rodina milovnic kabelek.

Pokud nás ještě neznáte, tak jsme partička nadšenců, co milují design, kabelky a vše kolem. Osobně se s Vámi potkáváme na akcích (marketech, festivalech, workshopech, prezentacích, aj.) přes 10 let. Hlavní postavou celého projektu jsem já, Petra Rolová. V roce 2023 po velkém restartu, jak životním, tak pracovním, jsem vytvořila nový eshop www.manamana-czech.cz, na kterém Vás srdečně vítám.

Kdo mne zná ví, že jdu do všeho naplno, tzv. z 0 na 100. Pořád se snažím tvořit a posouvat nápady dál. Proto mne napadl nápad - vytvořit svou rodinu milovnic kabelek. Chtěla bych Vás přizvat do své rodinky, ať i vy se dozvíte novinky ze světa kabelek a designu, poznáte zákulisí naší tvorby, více informací o designování a focení jednotlivých kolekcí, akcích které pro Vás chystáme a spoustu dalšího ...

Course creator laptop iphone ipad mockup email header (1)

 

Co musíte udělat, aby jste byl/a členem rodiny milovnic kabelek?

 

 1. Založte si účet 

  Jděte na Registrace - manamana-czech a založte si uživatelský účet.

 2. Povolte, že chcete dostávat náš e-mailing

 3. Nakupujte a získávejte!

  Čím více u nás nakupujete, tím více získáváte. Čím více nakupujete a sdílíte s námi (fotky, videa, recenze, doporučení, aj.) znamená více výhod, slev a nabídek pro Vás!

 4. Výhody, tipy, limitované kolekce, vychytávky, návody a slevy!

  Registrací do Rodiny milovnic kabelek získáte také výhody na našem druhém webu www.dareceknamiru.cz a u našich partnerů. (chystáme na rok 2024)

  Získáte také možnost vrátit produkty bez účtenky.

  Blue Modern Game Button Twitch Panel (1)

LIMITOVANÉ KOLEKCE DŘÍV NEŽ OSTATNÍ. Pravidelně pro Vás vytváříme limitované kolekce. Chcete se o nich dozvědět dříve než ostatní. Naší rodině to vždy řekneme dříve než ostatním. A uvidíte i něco navíc! 

Hodnoty, láska a férový přístup toto razím nejen v životě, ale také v podnikání. Proto jako člen naší rodiny milovnic kabelek získáte také možnost objednání nových výrobků v předprodeji.

Orange Minimalist Fashion Style Email Header

 

Věrnost se vyplácí. Pro naši rodinu vše.

Rádi bychom vyjádřili naši vděčnost všem vášnivým příznivkyním kabelek a ručně vyráběných pokladů. Pro naši rodinu milovnic kabelek máme připraveny speciální výhody a odměny. Stačí, když se zaregistrujete a začnete těžit z exkluzivních slev a odměn. Každý váš nákup, který u nás provedete a zaplatíte, se automaticky započítává, a to není zdaleka vše.

Odměňujeme vás za každý nákup, za zaslání fotografií vašich kabelek, za vaše hodnocení na našem webu a mnoho dalšího. A co je nejlepší, těchto výhod se můžete těšit bez časového omezení. Vaše přízeň a loajalita jsou pro nás klíčové, a proto jsme se rozhodli odměňovat vás nejen skvostnými kabelkami, ale i jedinečnými výhodami, které budou tvořit nezapomenutelný zážitek. Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se to, že se stanete členem naší rodiny milovnic kabelek.

Pravidla a podmínky:

 • do bonusového programu (sbírání dárečků) se započítávají pouze přijaté a zaplacené nákupy, vrácené či nevyzvednuté balíky se do historie nákupů nezapočítávají
 • provozovatelem a organizátorem bonusového programu je naše společnost EVENT FOR LIFE s.r.o., Karla Pokorného 1349/69, Ostrava-Poruba, 70800, IČ 05235995 provozující web www.manamana-czech.cz a web www.dareceknamiru.cz
 • provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel bonusového programu včetně práva bonusový program kdykoliv pozastavit či zrušit

 

Neváhejte a přidejte se k nám! Těším se na Vás osobně na akcích nebo na našich sociálních sítích

Facebook

dareceknamiru.cz (@darecek_na_miru) • Fotky a videa na Instagramu

 

Mějte úžasný den a těším se, jak se blíže poznáme.

Petra, MANAMANA-CZECH.CZ, DARECEKNAMIRU.CZ

Beige Feminine Portrait Inspiration Quote Instagram Post