O nás

ZJISTI, KDO JSME.

 

Jsem ráda, že jste došli na mé stránky MANAMANA-czech. Jsem milovnicí kabelek a handmadu. Proto jsem se před cca. 8 lety rozhodla přivézt do Česka a na Slovensko úžasné ručně šité kabelky MANA MANA. Tuto značku založila skvělá, krásná a jedinečná žena Marcelina Rozmus-Prinz.

Společně s Marcelinou jsme vytvořily tandem, který chce českým a slovenským ženám ukázat, že kabelka je láska a zamilovat se může opravdu každá.

Produkty jsou směsicí lásky k handmadu, severské kultuře, minimalismu, jednoduchosti a prémiovému materiálu.

petra&marcelina

 

 
 
Proč jsem si vybrala značku MANA MANA z Gdyně? 
Kabelky jsou ušity od začátku do konce ve střední Evropě. Můžete očekávat prvotřídní kvalitu, precizní zpracování a individuální péči při šití každé tašky i batohu. Žádné made in china u nás nenajdete :-) Díky svému minimalistickému designu si je oblíbily ženy hlavně na severu Polska, v Dánsku, Švédsku a celé Skandinávii. A teď také v Česku a na Slovensku.
 
Myslíme také na ekologii a udržitelnost. Proto excluzivní pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Opravy na taškách starých 5, 7 a více let pro nás nejsou problémem. Vymysleli jsme službu REPAS, díky které se Vaše kabelka stane nesmrtelnou.
 
Individualita, originalita a smysl pro detail jsou nám vlastní. A tak jako my, můžete být designérkou také Vy. MILUJ A TVOŘ to je heslo, které mne provází celým životem, i vy si můžete společně s námi splnit svůj sen a nechat si ušít vlastní kabelku. Stát se tak na chvíli designérkou a podílet se na tvoření Vašeho malého snu. 
 
Každá kabelka je ušita s láskou a individuálním přístupem k Vám. Proto neváhejte a napište nám, čím bychom ji mohli pro Vás vylepšit nebo lépe zpracovat.
 
Velmi si cením, že jste dorazili na mé stránky.
Pojďme společně kouknout, co jsme si pro Vás s Marcelinou připravily.
 
Petra, manamana-czech/dareceknamiru
 petra_1IMG_7507-lmlyhj
 
POHLED DO DÍLNY A VÝROBY MINIMALISTICKÝCH KABELEK MANA MANA
   
 
Celá parta na dílně MANAMANA - ušito pro Vás s láskou a úsměvem
IMG_2954-hxvg0x