Newsletter

🌟 Buďte první, kdo se dozví o nejnovějších trendy, exkluzivních nabídkách a speciálních událostech! Přihlaste se k našemu newsletteru a nechte se unášet do světa stylové módy a nekonečných možností. Přihlaste se do naší rodiny milovnic kabelek.

📧 Přihlášení je snadné a rychlé! Stačí vyplnit svou e-mailovou adresu v patičce naší stránky www.manamana-czech.cz nebo  se zaregistrovat jako zákazník. Nespamujeme, ale slibujeme, že vám budeme posílat jen to nejlepší!

DOLE V PATIČCE WEBU

 

🚀 Nezmeškejte žádnou šanci stát se součástí naší exkluzivní komunity. Rodiny milovnic kabelek. Přihlaste se nyní a dejte svému stylu nový rozměr!

 

Co musíte udělat, aby jste byl/a členem rodiny milovnic kabelek? Buď se přihlásíte přes odběr newsletteru v patičce webu nebo si založíte účet.

 1. Založte si účet 

  Jděte na Registrace - manamana-czech a založte si uživatelský účet.

 2. Povolte, že chcete dostávat náš e-mailing

 3. Nakupujte a získávejte!

  Čím více u nás nakupujete, tím více získáváte. Čím více nakupujete a sdílíte s námi (fotky, videa, recenze, doporučení, aj.) znamená více výhod, slev a nabídek pro Vás!

 4. Výhody, tipy, limitované kolekce, vychytávky, návody a slevy!

  Registrací do Rodiny milovnic kabelek získáte také výhody na našem druhém webu www.dareceknamiru.cz a u našich partnerů. (chystáme na rok 2024)

  Získáte také možnost vrátit produkty bez účtenky.

  Blue Modern Game Button Twitch Panel (1)

LIMITOVANÉ KOLEKCE DŘÍV NEŽ OSTATNÍ. Pravidelně pro Vás vytváříme limitované kolekce. Chcete se o nich dozvědět dříve než ostatní. Naší rodině to vždy řekneme dříve než ostatním. A uvidíte i něco navíc! 

Hodnoty, láska a férový přístup toto razím nejen v životě, ale také v podnikání. Proto jako člen naší rodiny milovnic kabelek získáte také možnost objednání nových výrobků v předprodeji.

Orange Minimalist Fashion Style Email Header

 

Neváhejte a přidejte se k nám! Těším se na Vás osobně na akcích nebo na našich sociálních sítích

Facebook

dareceknamiru.cz (@darecek_na_miru) • Fotky a videa na Instagramu

 

Mějte úžasný den a těším se, jak se blíže poznáme.

Petra, MANAMANA-CZECH.CZ, DARECEKNAMIRU.CZ

Beige Feminine Portrait Inspiration Quote Instagram Post